KONST / Litografier / Färglitografi 14666441
nr 1466 6441
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 287/295. Färglitografi, bildmått: 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
måndag 9 maj 2022
kl 19:04:20
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim